ما کارهای خلاقانه ای

انجام خواهیم داد.

      مایا طراحان خلاق

طراحی سایت
پیوند ایده ها به برند

شور و شوق واقعی ما

هر رویایی بزرگ با یک خیال خام آغاز می شود. همیشه به یاد داشته باشید، در شما قدرت، صبر و شور و شوق فراوانی برای رسیدن به ستارگان ، برای تغییر جهان وجود دارد.

خوشحالی برای همه است

زمان برای تغییر است

برای به دست آوردن سوالات جدید ، فرصت های جدید و توجه به مشکلات قدیمی از زاویه جدید ، نیاز به خلاقیت خلاقانه و پیشرفت واقعی در علم است .

bill gates
creator Jeff Bezos
محمدرعنایی
طراح سایت
 طراح سایت
آشنایی کامل به اصول سئو و مارکتینگ
راه اندازی سیستم های مارکتینگ
راه اندازی وبسایت 
دانیال کهزادیان
گرافیک دیزاینر
گرافیک دیزاینر
و ایده پرداز تبلیغاتی دیزاین هویت بصری
، لوگو ، پوستر با تمرکز بر استفاده
از تایپوگرافی و تایپ

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت مایا طراحان خلاق از سال 1396 با هدف طراحی انواع وب سایت های شرکتی، فروشگاهی، تجاری و… شروع به کار نمود تا رویای صاحبین مشاغل برای داشتن وب سایت های حرفه ای و استاندارد را تحقق بخشد. تا امروز بیش از صدها نمونه سایت در زمینه های گوناگون نظیر گردشگری، حقوقی، آموزشی، فروش خدمات آنلاین و… در این شرکت طراحی و راه اندازی شده است.

از ویژگی های وب سایت های طراحی شده در مایا طراحان خلاق می توان به طراحی گرافیک اختصاصی و مطابق با میل و سلیقه مشتری توسط تیمی از طراحان حرفه ای، راه اندازی خدمات پرداخت آنلاین، سرعت لود باور نکردنی و امنیت بسیار بالای هر وب سایت اشاره نمود.

مایا طراحان خلاق برای سهولت کار مشتریان و کمک به حفظ امنیت و افزایش رفتن بازدیدهای هر سایت، خدمات متعددی ارائه می نماید. از جمله این خدمات می توان به پشتیبانی دائمی و آپدیت به موقع ماژول ها و پلاگین های سایت اشاره نمود. همچنین بک آپ گیری منظم از هر وب سایت یکی دیگر از خدمات شرکت مایا طراحان خلاق می باشد که مانع از دست رفتن محتوای سایت می گردد.

علاوه بر موارد ذکر شده، تیم خبره مایا طراحان خلاق با به روز رسانی دانش و اطلاعات خود و آگاهی و تسلط کامل بر الگوریتم های موتورهای جستجو، بر بهبود سئو سایت های طراحی شده نظارت داشته و کلیه وب سایت های طراحی شده توسط این شرکت seo friendly هستند.

تیم سئو مایا طراحان خلاق در صورت تمایل و درخواست صاحبین مشاغل به آنان کمک می کند تا کسب و کار خود را طی مدت زمان بسیار کوتاهی به صفحه اول لیست نتایج جستجوی گوگل برسانند و مشتریان حقیقی را به سایت خود هدایت نمایند.

فعالیت در حوزه مالی

طراحی و انجام خدمات سایت تنها بخشی از فعالیت های شرکت مایا طراحان خلاق است. مدتی است که این شرکت فعالیت های خود را گسترش داده است و هم اینک با کمک یک تیم حرفه ای متشکل از متخصصان حوزه حسابداری ، علاوه بر طراحی و راه اندازی سایت، در زمینه حسابداری نیز فعالیت می نماید. از این رو کلیه امور طراحی و راه اندازی سیستم ها و نرم افزارهای فروش، سیستم های انبارداری برای فروشگاه ها و خدمات حسابداری برای شرکت های بزرگ و کوچک در مایا طراحان خلاق به شیوه ای کاملا حرفه ای، ایمن و مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می شود.